MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

zalety zakupu mieszkania
Dom

4 zalety zakupu mieszkania we Wrocławiu prosto od dewelopera

Decyzja o zakupie nowego mieszkania we Wrocławiu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka. Jest to bardzo poważny krok wymagający sporych nakładów finansowych, dlatego trzeba dobrze przemyśleć wszystkie aspekty związane z jego podjęciem.

Nowe mieszkanie we Wrocławiu – atrakcyjna lokalizacja

Na korzyść zakupu nowego mieszkania we Wrocławiu przemawia to, że stolica Dolnego Śląska uchodzi za jedno z najlepszych w Polsce miejsc do życia i prowadzenia biznesu. Miasto ma bardzo bogatą ofertę kulturalną i oświatową, jest także ważnym punktem naturystycznej mapie kraju. Realizowanych jest tu mnóstwo inwestycji z rozmaitych dziedzin – nie sposób w tym kontekście nie wspomnieć o przedsięwzięciach z zakresu budownictwa mieszkaniowego.

Nowe mieszkanie we Wrocławiu – opcja samodzielnego wykończenia wnętrza

Na ofertę firmy deweloperskiej Ronson składają się zarówno mieszkania w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz. Wybierając pierwszy z tych wariantów, zyskuje się możliwość wykończenia wnętrz w taki sposób, aby idealnie odpowiadały one indywidualnym preferencjom. Dzięki temu przez co najmniej kilka lat nie trzeba przeprowadzać bardzo kosztownych remontów. Ważne jest jednak to, aby wszystko właściwie zaplanować, korzystając przy tym z profesjonalnego wsparcia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić gotowe do wprowadzenia się mieszkanie od  dewelopera – Wrocław i pod tym względem ma mnóstwo interesujących propozycji.

Nowe mieszkanie we Wrocławiu – niższe obciążenia podatkowe

Kupując nowe mieszkanie we Wrocławiu, nie trzeba płacić podatku od czynności cywilno-prawnych, jak ma to miejsce w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego. Biorąc pod uwagę obecne ceny nieruchomości, jest to naprawdę spora oszczędność, bo wspomniany podatek wynosi 2 proc. wartości mieszkania.

Nowe mieszkanie we Wrocławiu – gwarancja i rękojmia

Nowe mieszkania objęte są 5-letnią rękojmią, a dodatkowo deweloperzy udzielają na nie swojej gwarancji. To pozwala dobrze zabezpieczyć interesy nabywcy nieruchomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.