MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

paliwo płynne
Budownictwo

Amerigas – jeden z największych dostawców paliwa płynnego w Polsce

Na polskim rynku działa wielu dostawców gazu płynnego LPG, zarówno na stacje benzynowe, a stamtąd do instalacji samochodowych LPG, jak i do zasilania urządzeń grzewczych w domach czy w zakładach pracy. Jedną z największych tego typu marek jest firma Amerigas.

To przedsiębiorstwo będące częścią UGI International, czyli jednej z części biznesu, jaki prowadzi na całym świecie amerykański koncern UGI Corporation.

Od 1992 roku na polskim rynku

AmeriGas Polska może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na krajowej arenie dostawców paliwa płynnego oraz rozwiązań w zakresie LPG. Działa bowiem w naszym państwie od 1992 roku, a od października 2010 roku oficjalnie funkcjonuje z wykorzystaniem marki AmeriGas.

Dysponuje ona nowoczesnymi, świetnie zorganizowanymi rozlewniami gazu płynnego zlokalizowanymi w Łodzi i Przytocznej. Ta mieszcząca się w Łodzi jest ważnym obiektem firmy AmeriGas w Polsce, ponieważ prócz niej mieści się tu też Biuro Obsługi Klienta oraz dział dystrybucji. Należy do niej osiem regionalnych centrów zaopatrzenia paliwa w butlach – domowych, do napędu wózków jezdniowych i tym podobnych.

Efektywnie skonstruowana sieć dystrybucji należąca do AmeriGas powoduje, że może skutecznie prowadzić swój biznes i gwarantować klientom transport na czas. Optymalnie rozlokowane terminale i rozlewnie paliwa płynnego w połączeniu z nowoczesną flotą cystern i aut dostosowanych do przewodu gazu w butlach sprawiają, że do każdego konsumenta dociera on w odpowiednim czasie. Transporty realizowane są przez AmeriGas szybko, terminowo, przy zachowaniu optymalizacji kosztów na terenie całej Polski.

Czym trudni się na co dzień AmeriGas?

AmeriGas zajmuje pozycję czołowego dostawcy w branży LPG w naszym kraju. Skupia się na dystrybucji paliwa dla klientów zarówno indywidualnych, jak i przemysłowych. Dostarcza zbiorniki do celów grzewczych i produkcyjnych, sprzedając je lub dzierżawiąc z zapewnieniem LPG w odpowiednim harmonogramie.

Jako jedyna firma w Polsce AmeriGas ma również w ofercie superlekkie butle gazowe nowej generacji. Ich cechą charakterystyczną oraz niekwestionowanym atutem pozostaje to, że można je podłączyć bez użycia narzędzi.

W toku działalności AmeriGas wdrożone zostały procedury, by zarówno pracownicy firmy, jak i jej klienci byli w pełni bezpieczni. Do sprzedaży trafiają wyłącznie sprawdzone i prawidłowo funkcjonujące pojemniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *