MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

Wnętrza Wystrój

Magia naturalnego światła

Świeczniki są niezastąpione w dobrze urządzonym wnętrzu. Migotliwe światło świec tworzy niepowtarzalny, wieczorny klimat w salonie czy sypialni, podkreśla uroczysty charakter posiłków, kreuje magię podczas romantycznych kolacji. Świece w niskich świecznikach, ustawione na brzegu wanny, nawet zwykłą wieczorną kąpiel zmienią w nastrojowe przeżycie.

Świeczniki do domu

Warto wybierać do domu zwłaszcza świeczniki szklane. Migocące na ich przezroczystych ściankach światło przyciąga wzrok, uspakaja, przynosi spokój i wyciszenie po długim dniu. Atrakcyjnie prezentują się świeczniki dekoracyjne, na przykład z kolorowego szkła, zgrupowane na srebrnej tacy i ustawione na komodzie czy niewysokim stoliku. Taką grupę najlepiej zestawić z rozmaitych akcesoriów, które jednak łączy wspólny element – np. wybieramy świeczniki w tej samej formie, ale w różnych wielkościach, albo w różnych kształtach, ale w tym samym kolorze. Taka aranżacja będzie efektowną ozdobą w ciągu dnia, wieczorem zaś oświetli je ciepłym światłem.

Świeczniki na stół

Na stół najlepiej wybrać wysokie świeczniki szklane, w których umieścimy smukłe świece. Umieszczone centralnie nie zajmą wiele miejsca, a będą wspaniałą dekoracją. Warto dodatkowo je ozdobić, by kreowały nastrój i charakter posiłku. Otoczone bombkami, wiankiem świeżych kwiatów, wstążkami, gałązkami wykreują nastrój bożonarodzeniowego czy wielkanocnego przyjęcia, chrztu, wesela, pierwszej komunii. Szklane świeczniki to wyjątkowo praktyczny gadżet, pozwalający w jednej chwili wyczarować w domu świąteczny, szczególny nastrój.

Zobacz więcej na: dkhome.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.