MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

Nowoczesne wideodomofony z kamerą
Dom

Nowoczesne wideodomofony z kamerą

Współczesne systemy domofonowe to coś więcej, niż tylko urządzenia do dwukierunkowej komunikacji abonenckiej i zdalnego otwierania drzwi. W tekście omawiamy zalety, zastosowania oraz funkcje, jakie oferują nowoczesne wideodomofony WiFi z kamerą. Zapraszamy do lektury!

Jak działają nowoczesne wideodomofony WiFi z kamerą?

Osoby poszukujące profesjonalnych zestawów domofonowych wyposażonych w obiektyw często pytają, jak działają nowoczesne wideodomofony WiFi z kamerą. Urządzenia umożliwiają zdalną, bezkontaktową identyfikację osób chcących uzyskać dostęp do budynku lub terenu posesji. Kompatybilność z technologią Wi-Fi sprawia, że mogą działać w istniejącej sieci komputerowej WLAN, bez potrzeby prowadzenia dodatkowego okablowania do transmisji danych.

Wysokiej klasy wideodomofony WiFi z kamerą nie tylko umożliwiają podgląd obrazu i sterowanie drzwiami, lecz również zapewniają możliwość zdalnego otwierania szlabanów wjazdowych, furtek oraz bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych. Video domofon z kamerą może posiadać możliwość jednoczesnego sterowania dwoma różnymi elektrozaczepami, co znacznie poprawia komfort użytkowania istniejących już elementów fizycznej ochrony mienia oraz osób.

Wideodomofon dwurodzinny z kamerą – zalety i zastosowania

Szerokie funkcjonalności sprawiają, że wideodomofon dwurodzinny z kamerą ma rozmaite zalety i zastosowania. Produkty tej klasy, które oferuje m.in. sklep internetowy sklep-ecsystem.plpozwalają na podniesienie efektywności działania systemu kontroli dostępu. Zapewniają zdalne sterowanie elektrozaczepami drzwiowymi, podgląd na żywo obszaru w okolicach wejścia na posesję lub do budynku, a także możliwość obsługi wielu abonentów w czasie rzeczywistym.

Produkty marek takich jak ACO, BCS Line, Cyfral, Hikvision czy VIDOS umożliwiają integrację z istniejącymi systemami zabezpieczeń oraz instalacjami automatyki budynkowej. W efekcie użytkownicy zyskują możliwość montażu stacji bramowej na słupku szlabanu wjazdowego, a jednocześnie możliwość dwufunkcyjnej autoryzacji wjazdu – poprzez wideofon z kamerą albo zaawansowany system rozpoznawania tablic rejestracyjnych pojazdów.

Wideofony WiFi z kamerą – najważniejsze parametry

Profesjonalne wideofony WiFi z kamerą to urządzenia charakteryzujące się szeregiem rozmaitych cech użytkowych. Jakie są najważniejsze parametry tych produktów?

  • Wysokiej jakości układ obrazowania zbudowany z użyciem matrycy CMOS.
  • Możliwość integracji urządzenia z istniejącymi elementami automatyki smart home.
  • Możliwość montażu metodą natynkową na zewnątrz budynku.
  • Łatwa i intuicyjna obsługa poprzez duży ekran lub czytelny panel dotykowy.
  • Opcja obsługi wielu abonentów jednocześnie.
  • Efektywne sterowanie wieloma elektrozaczepami – drzwi, szlabanu, bramy czy furtki.

Dodajmy, że szereg dostępnych w sklepach internetowych wideofonów WiFi z kamerą posiada również wbudowany czytnik kluczy RFID do bezdotykowego otwierania drzwi.

Praktyczny wideodomofon dwurodzinny WiFi z kamerą

Możliwość zdalnego otwierania przejść zabezpieczonych elektrozamkiem, opcja dwukierunkowej komunikacji pomiędzy różnymi osobami w systemie składającym się z wielu abonentów czy podgląd obrazu na żywo to jedne z wielu funkcji oferowanych przez domofon WiFi z kamerą video. Produkty należące do tej kategorii to nowoczesne rozwiązania, których montaż nie wymaga prowadzenia dodatkowego okablowania do transmisji danych – wystarczy sieć WLAN.

Solidne, niezawodne i praktyczne wideodomofony WiFi wyposażone w wysokiej klasy kamerę video to urządzenia przeznaczone do profesjonalnych zastosowań z narażeniem na niekorzystne warunki atmosferyczne czy intensywną eksploatacją w trudnym środowisku przemysłowym. Warto dodać, że sprzęt umożliwia nie tylko sterowanie przejściami, lecz również pobudzanie sygnałem sterowników rolet, a w konsekwencji łatwe otwierani i zamykanie zasłon okiennych.

Jeżeli szukasz sprawdzonych rozwiązań w zakresie systemów domofonowych, to wybierz praktyczny wideodomofon dwurodzinny WiFi z kamerą ze sklepu EC System. Profesjonalni doradcy handlowi pomogą Ci w doborze odpowiedniego urządzenia dla Twojego domu lub firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.