MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

zestaw wypoczynkowy
Wystrój

Nowoczesny zestaw wypoczynkowy do Twojego ogrodu!

Zestawy ogrodowe z technorattanu to niezawodny wybór od wielu lat. Meble wykonane z tego materiału są przede wszystkim trwałe, lekkie i łatwe w pielęgnacji. Sprawdzą się w każdym ogrodzie czy na tarasie, niezależnie od metrażu czy wystroju. Zobacz co warto wziąć pod uwagę przed zakupem i jakie właściwości oferuje nam technorattan.

Niezawodny technorattan – zalety ogrodowych zestawów wypoczynkowych

Zestawy ogrodowe z technorattanu cechują się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Technorattan to syntetyczny materiał, któremu niegroźne opady deszczu, śniegu, silne promieniowanie słoneczne czy mrozy. Zestawy ogrodowe z technorattanu są wodoodporne, nie ma konieczności chowania ich podczas intensywnych opadów deszczu czy minusowych temperatur. Są również wytrzymałe i odporne na ciężar, nie odgniatają się i rzadko ulegają zniszczeniu. Zestawy wypoczynkowe z technorattanu są także lekkie, dzięki czemu w łatwy sposób możemy je przenieść w dowolne miejsce. Do zdecydowanych zalet zestawów ogrodowych z technorattanu możemy zaliczyć ich łatwe utrzymanie w czystości. Meble nie wymagają żadnej konserwacji czy specjalnych środków pielęgnacyjnych. Technorattan wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką, gdyż jego budowa minimalizuje ryzyko wchłaniania brudu. Warto również wspomnieć o samym wyglądzie. Dużą zaletą mebli technorattanowych jest ich nowoczesny i elegancki design. Są uniwersalne i pasują niemal do każdego ogrodu czy tarasu. Oprócz tego, technorattan jest materiałem, którego produkcja nie wpływa negatywnie na środowisko. Sam surowiec może być poddany całkowitemu recyklingowi.

Zestaw ogrodowy z technorattanu od Belgiardino

W ofercie Belgiardino: https://www.belgiardino.pl/13-zestawy-wypoczynkowe znajdziesz wiele propozycji zestawów ogrodowych. Mogą się one składać z różnych elementów. Najczęściej komplety mebli z technorattanu składają się z dużego stołu, sofy lub kanapy, foteli lub krzeseł. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na rodzaj plecionki, który został zastosowany. Technorattan możemy podzielić na płaski, półokrągły i okrągły. Plecionka płaska jest stosunkowo tańsza, w porównaniu do innych rodzajów technorattanu co przekłada się również na ostateczny koszt mebli. Z kolei, technorattan półokrągły cechuje się zwiększoną trwałością. Plecionka okrągła jest najbardziej zbliżona wyglądem do naturalnego włókna rattanowego. Meble z technorattanu okrągłego są więc stosunkowo droższe, niż te wykonane z wcześniej wspomnianych rodzajów. Wśród zestawów ogrodowych z technorattanu możemy znaleźć wiele dostępnych opcji kolorystycznych. Na rynku dostępne są m.in czerń, brąz, ecru czy szary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.