MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

bateria kuchenna
Dom

Okap, zlewozmywak i bateria kuchenna – zmieniamy oblicze Twojej kuchni

Nawet najlepiej wyposażona kuchnia, po kilku latach traci na swojej atrakcyjności. Codzienne przebywanie w tym pomieszczeniu powoduje, że po jakimś czasie jego wystrój może się nam po prostu znudzić. Niektóre elementy wyposażenia stają się przestarzałe i zużyte. Warto mieć jednak świadomość, że wcale nie musimy zarządzać generalnego remontu. Wystarczy wymiana kilku akcesoriów i znów można cieszyć się widokiem własnej kuchni.

Wydajne okapy kuchenne

Okap należy do jednych z najbardziej przydatnych kuchennych sprzętów AGD. Dzięki niemu możemy przygotowywać w kuchni najrozmaitsze potrawy bez obawy, że niechciane zapachy rozejdą się po całym domu. Z roku na rok, w sprzedaży pojawiają się coraz wydajniejsze urządzenia. Co ciekawe, projektanci okapów przykładają także większą uwagę do ich wyglądu. W związku z tym, okapy pełnią już nie tylko rolę użytkową, ale również aranżacyjną.

Wystarczy spojrzeć na ofertę zaufanego sklepu internetowego Bridom.pl. Katalog produktów obejmuje kilka rodzajów pochłaniaczy. Wyróżnić można, między innymi: okapy teleskopowe podszafkowe, okapy ścienne, okapy przyścienne, okapy wyspowe. W związku z tym, że wiele kuchni posiada wyspę, dużym zainteresowaniem cieszą się dedykowane do takich rozwiązań okapy wiszące. W opcji są na przykład okapy tubowe lub okapy, które wyglądem przypominają lampę.

Warto podkreślić, że te wysokiej jakości nowoczesne okapy kuchenne charakteryzują się bardzo cichą pracą oraz wysoką wydajnością energetyczną. Większość modeli wyposażona jest w przyjemne dla oka oświetlenie oraz co najmniej kilka prędkości biegów. Okapy dostępne są w kilku kolorach (np. biały, czarny, srebrny).

Praktyczne zlewozmywaki

Chcąc odświeżyć wygląd kuchni, warto również rozejrzeć się za nowym zlewozmywakiem. Kuchenny zlew narażony jest na kontakt z częstymi zmianami temperatury. Wylewamy do niego zarówno bardzo zimne, jak i gorące płyny. Takie intensywne użytkowanie może spowodować, że kilkuletnie zlewy znacząco pogarszają estetykę kuchni.

Dlatego warto zakupić nowoczesny zlewozmywak, który zaprojektowano, tak aby wyglądać reprezentacyjnie przez wiele lat. Zlewy którego producenta są najlepiej oceniane przez użytkowników? Na pewno warte polecenia są wyroby marki Franke. Producent ten proponuje liczne warianty zlewozmywaków, w tym zlewozmywaki jednokomorowe, zlewozmywaki dwukomorowe, zlewozmywaki z ociekaczem. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz łatwością w utrzymaniu czystości. 

Katalog tego rodzaju produktów obejmuje zlewy ze stali szlachetnej lub zlewozmywaki kamienne. Do wyboru jest imponująca paleta kolorów zlewów Franke (np. szary, cappuccino, onyx, grafit, biały). Bez najmniejszego problemu można dobrać idealne wyposażenie zarówno do kuchni nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Trwałe baterie kuchenne

Równie istotnym elementem wyposażenia kuchni jest bateria. Przy jej wyborze warto kierować się nie tylko wyglądem, ale także funkcjonalnością. Sklep Bridom.pl oferuje kilka rodzajów kranów, w tym: baterie stojące oraz ścienne.

Wielu użytkowników nie wyobraża sobie pracy w kuchni bez baterii z ruchomą wylewką. Taki elastyczny kran jest wyjątkowo praktyczny, szczególnie w sytuacji gdy trzeba napełnić wiaderko lub umyć większy garnek. Krany z elastyczną wylewką dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych (np. szara, czarna lub beżowa).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.