MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

osiedle mlode stanisalawie
Dom

Szukasz nowego mieszkania w Tczewie – poznaj inwestycję Młode Stanisławie

Szukając nowego mieszkania na Pomorzu, coraz więcej osób decyduje się na osiedlenie w nieco mniejszych niż trójmiejska metropolia miejscowościach. Życie zawodowe i towarzyskie – owszem – toczą się często w Gdyni, Sopocie lub Gdańsku. Mieszkanie ma być jednak spokojną przystanią bezpiecznie oddaloną od wielkomiejskiego zgiełku.

Nowe mieszkania Tczew 

osiedle

Stawiając na kameralne warunki, ale jednocześnie sprawną komunikację z Trójmiastem i innymi większymi miastami, przyszli właściciele coraz częściej koncentrują swoje poszukiwania w okolicach Tczewa. To niepozorne miasto jest jednym z najstarszych w regionie i ma do zaoferowania wszystko co jest potrzebne do komfortowego życia. Na szczególną uwagę zasługuje tu osiedle Młode Stanisławie.

Inwestycja Młode Stanisławie do owoc pracy firmy Necon Deweloper, znanej m.in. z realizacji Osiedla Kasztanowego w Borkowie – Gdańsk południe, a także osiedla Cztery Pory Roku zlokalizowanego między Gdańskiem i Borkowem.

Deweloper Tczew

Necon Developer działa na lokalnym rynku od 2016 roku, ale zarówno właściciel jak i zespół pracowników mogą poszczycić się ponad 20 letnim doświadczeniem w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Dzięki długiemu stażowi, klienci mogą być pewni, że wszelkie inwestycje realizowane są na najwyższym poziomie.

nowe mieszkania na wynajem

Młode Stanisławie to nowoczesne, stylowe i kameralne osiedle zlokalizowane blisko Tczewa – w miejscowości Stanisławie.

Składa się ono z 16 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W każdym z nich potencjalni właściciele mają do wyboru 9 lokali:

  • 2 mieszkania o powierzchni od 58 m2 do 84 m2 z dużymi przydomowymi ogrodami na parterze, 
  • 4 lokale od 35,5 m2 do 47,5 m2 z wygodnymi balkonami na piętrze, 
  • 3 mieszkania o powierzchni od 47,5 m2 do 54,5 m2 na poddaszu.

Lokatorzy mają do dyspozycji także  podziemne hale garażowe oraz parkingi zewnętrzne.

Inwestycja Młode Stanisławie to nie tylko przemyślany projekt i najwyższy standard wykonania. Zaletą, o której należy wspomnieć jest także lokalizacja.

Osiedle znajduje się 3 km od  Tczewa, dlatego podróż samochodem trwa jedynie 3 minuty. W promieniu 27 km mamy kolejne większe miasto – Starogard Gdański, do którego autem można dojechać w pół godziny. Autostrada A1 oddalona od osiedla o kilometr, daje możliwość dojazdu do centrum Gdańska w 30 minut. 

młode stanisławie osiedle

Autostrada na wyciągnięcie ręki to nie jedyny atut komunikacyjny dla mieszkańców Młodego Stanisławia. Udogodnieniem jest również transport miejski, a dokładnie linie autobusowe. Przystanek znajduje się bezpośrednio przy osiedlu. Dla miłośników jednośladów dobra wiadomość – mogą korzystać z nowo wybudowanej ścieżki rowerowej prowadzącej do miasta. 

Na komfort mieszkańców z pewnością  wpływ ma rozbudowana okoliczna infrastruktura. W pobliżu mamy do dyspozycji sporo punktów handlowych i usługowych: m.in. sklep spożywczy, całodobową stację benzynową oraz centra handlowe w Tczewie. W bezpośrednim sąsiedztwie trwa budowa większego centrum handlowo – usługowego. W odległości 300 m od osiedla jest  szkoła podstawowa, co stanowi niewątpliwy atut dla rodzin z dziećmi. W tej samej odległości mieści się kościół katolicki w Lubiszewie Tczewskim.

Zaletą inwestycji Młode Stanisławie jest także przestrzeń rekreacyjna. Okolice stwarzają idealne warunki dla amatorów pieszych i rowerowych wypraw. Ponadto w Tczewie znajduje się centrum fitness, a nieopodal, dla miłośników pływania – jezioro Godziszewskie z kąpieliskami.

młode stanisławie osiedle blisko tczewa

Okolice Tczewa to również piękne szlaki turystyczne:

  • Szlak Ziemi Tczewskiej im. Romana Klima, Tczew – Rakowiec (zajazd), kolor zielony długość 78,9 km.
  • Szlak Kociewski Tczew – Czarna Woda, kolor żółty, długość 78,4 km.

Realizacja inwestycji zakłada poszerzenie przestrzeni rekreacyjnej. Powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa fitness, alejki spacerowe oraz oczko wodne.

Budowa osiedla podzielona jest na 3 etapy:

  1. Początek – marzec 2021, koniec – styczeń 2022 (6 budynków)
  2. Początek – wrzesień 2021, koniec – czerwiec 2022 (4 budynki + hala garażowa)
  3. Początek – marzec 2022, koniec – styczeń 2023 (10 budynków + hala garażowa).

Osoby zainteresowane mieszkaniem w tym wyjątkowym regionie Pomorza, mogą kontaktować się z biurem dewelopera:

BIURO GDAŃSK NECON DEWELOPER

Tenisowa 76, 80-180 Gdańsk
Tel. +48 58 33 33 013
[email protected]

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.