MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

meble
Wnętrza

Tradycja produkcji mebli w Radomsku ma 140 lat – warto skorzystać z oferty!

Fabryki mebli w Radomsku to zakłady znane z produkcji mebli sławnych na całym świecie. Rozkwit meblastwa w Radomsku rozpoczął w 1881 roku dzięki braciom Thonet i był aktywny do końca II wojny światowej. Przedsiębiorstwa z branży meblarskiej działają do dziś i oprócz rozpoznawalnych na pierwszy rzut oka krzeseł giętych produkuje także inne meble przeznaczone do wszechstronnego użycia.

Fabryki mebli w Radomsku słynie głównie z produkcji mebli wykonanych dzięki technice gięcia najwyższej jakości drewna bukowego. Dziś oprócz tradycyjnych metod wykorzystuje zaawansowane technologie, dzięki czemu oferowane krzesła, fotele i inne meble oraz akcesoria (fabryka w Radomsku to także produkcja wieszaków) to rzeczy wysokiej jakości, bardzo wytrzymałe i o niepowtarzalnym oraz trudnym do podrobienia designie. Zakłady mebli giętych to przedsiębiorstwa, na których ofertę należy zwrócić szczególną uwagę.

Zakład mebli giętych – tradycja i nowoczesność

Fabryka mebli z Radomska to wytwarzanie mebli przy pomocy gięcia drewna bukowego. Do dziś produkowane najbardziej klasyczne krzesła mają niezmieniony i rozpoznawalny kształt (kiedyś fabryka produkowała głównie krzesła i fotele teatralne). Ich design to nawiązanie do stylu Art Nouveau charakteryzującego się miękkimi secesyjnymi liniami, które przypominały pędy roślin. Tego typu krzesła drewniane (krzesła Thoneta) i fotele są pożądane do dziś – a nie bez znaczenia w tym temacie jest fakt, że współcześnie panuje moda na styl retro i vintage. Jednak zakład mebli giętych nie opiera się tylko na tradycji. Obok produkcji tradycyjnego wyposażenia meblowego, wytwarza także krzesła – i inne meble – nowoczesne, które sprawdzą się we wnętrzach loftowych czy też nawet industrialnych. Radomsko to także bogata oferta stolików w różnym stylu, kształcie i rozmiarze. Krzesła wyprzedaż to okazja zakupu mebli nie tylko drewnianych, ale i metalowych czy plastikowych. To krzesła nie tylko do salonu albo jadalni, ale i kuchni lub też restauracji czy kawiarni (bardzo wygodne w przechowywaniu krzesła sztalpowane).

Promocje i wyprzedaże krzeseł z Radomska trwają cały rok

Krzesła Radomsko – do domu i nie tylko

Jak już wcześniej wspomniano, krzesła z fabryk mebli giętych w Radomsku sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu. Dzięki swojej wytrzymałości i wzmocnionej konstrukcji znajdą zastosowanie także w lokalach użytku publicznego. Meble Radomsko to przede wszystkim krzesła do restuaracji – tapicerowane lub tradycyjne z twardym siedziskiem. A te jako krzesła gięte do restauracji dodadzą lokalowi klasy i przede wszystkim są rozwiązaniem praktycznym. Oferowane meble to klasa sama w sobie i duża uniwersalność, jeśli chodzi o ich wykorzystanie w pomieszczeniach o różnej funkcji.

Krzesła Radomsko to dowód na to, że jeśli coś jest wysokiej jakości, to zyska sławę nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie i wciąż będzie produktem pożądanym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.