MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

Dom

Najlepsze urządzenia dla czystego powietrza – ranking oczyszczaczy

To, czym oddychamy, ma duży wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i codzienne funkcjonowanie. Niestety, w obecnych czasach jakość powietrza nie stoi na dobrym poziomie. Szczególnie w dużych miastach mamy do czynienia ze smogiem i wieloma innymi zanieczyszczeniami. Mimo podejmowania drobnych kroków w stronę zmiany na lepsze, nie zmienia się dużo. Dlatego powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce! Pomimo, że na zewnątrz nie możemy oddychać świeżym powietrzem, to możemy o nie zadbać w domu! Wystarczy zakupić oczyszczacz powietrza. Jednak na jaki produkt postawić? Oto ranking najlepszych urządzeń!

Czym kierować się przy wyborze oczyszczacza powietrza?

Wybór oczyszczacza powietrza to dość indywidualna kwestia. Otóż każdy z nas potrzebuje czegoś innego. Oczyszczacz powietrza powinien być dobrany do powierzchni naszego mieszkania/domu, tego, ile oczekujemy od niego pracy oraz co dokładnie chcemy osiągnąć. Urządzenia mają różną moc oraz różne filtry. Mogą pracować ciszej lub głośniej, a także mieć różny stopień wydajności. Co więcej, oczyszczacze powietrza nie są tylko do użytku domowego. Są takie modele, które można zamontować do dziecięcego wózka lub do naszego samochodu! Możemy więc znaleźć wiele różnych opcji – do nas należy decyzja, czego tak naprawdę potrzebujemy!

 Ranking oczyszczaczy powietrza – co wybrać dla siebie i swoich bliskich? 

Nasz ranking oczyszczaczy powietrza będzie zawierał nie tylko urządzenia do domu, ale także do użytku poza nim. Zacznijmy jednak od polecanego urządzenia, jakim jest  IQAir Health Pro 100. Ten oczyszczacz obejmuje aż do 90 m2 powierzchni. Co więcej, często wykorzystuje się go w gabinetach lekarskich oraz stomatologicznych. To urządzenie to bardzo wydajny, energooszczędny i cichy wybór. Można go łatwo ustawić dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD oraz 6 trybom pracy. Ważnym aspektem jest także to, że filtry w oczyszczaczu są bardzo wydajne! 

Urządzenie z filtrem węglowym

Kolejny polecany produkt jest droższy od poprzedniego, ale naprawdę warty każdej wydanej złotówki. IQAir HealthPro 250 choć ma nieco mniejszy zasięg powierzchni (do 85 m2), to jego osiągi i działanie zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Także możemy go wykorzystać w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, ale równie często wybiera się go do domu. Oprócz wbudowanych filtrów opartych na tej samej formule co w poprzednim urządzeniu, ma także filtr węglowy. Pochłania on zapachy i gazy. Praca z nim także jest niezwykle łatwa i intuicyjna. To ciche, wydajne i ekonomiczne urządzenie. 

Oczyszczacz do Twojego samochodu

Niezwykle skutecznym i świetnie sprawdzającym się urządzeniem jest oczyszczacz powietrza do samochodu IQAir Atem Car. To idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują autem. Sprawdzi się dla alergików, dzieci oraz osób wrażliwych na zanieczyszczenia powietrza. Zawiera wysokiej jakości filtry oraz można nim sterować z użyciem naszego smartfona!

Który produkt jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *