MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

produkty łazienkowe
Dom

Excellent – wanny, baterie i inne produkty łazienkowe

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym każdy chce zapewnić sobie jak najwyższe poczucie komfortu i przyjemności. Dlatego urządzając toaletę, poza położeniem kafelków, czy rozstawieniem organizerów, trzeba przyłożyć szczególną uwagę do wyboru urządzeń codziennego użytku, takich jak wanna, czy bateria do mycia rąk. Dobrym wyborem będą produkty firmy Excellent – producenta, który od ponad 30 lat produkuje doskonałej jakości wanny i inne produkty łazienkowe, cenami zadowalając zarówno całe Kraków, jak i resztę Polski. Jakie są szczegóły oferty znanej i kochanej marki Excellent?

Excellent jednym z najlepszych producentów w kraju

Firma zaczęła swoją działalność ponad 30 lat temu w Krakowie, a obecnie klienci z całej Polski wystawiają o niej same pozytywne opinie. Nic dziwnego, w końcu asortyment firmy zawsze nadąża za współczesnymi trendami i nowoczesnymi technikami wykonania, a jakość każdego produktu jest niepodważalnie dobra. Doświadczona kadra firmy Excellent od zawsze stosowała kreatywne, niepowtarzalne rozwiązania podczas produkcji wanien, czy baterii łazienkowych – wszystko to, aby zaspokoić najskrytsze potrzeby każdego klienta. Jako dowód jakości produktów Excellent może posłużyć dwukrotnie zdobyty przez tę działalność „Diament Forbesa”, czyli jedna z najbardziej prestiżowych nagród możliwa do zdobycia przez polskie firmy. Jakby tego było mało, dwukrotne zwycięstwo odniosła również w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”. Zdecydowanie warto postawić na asortyment wyprodukowany przez firmę Excellent i wyposażyć swoją łazienkę w najlepsze możliwe produkty.

Wspaniała oferta Excellent

W większości przypadków za doskonałą jakość asortymentu trzeba wysoko zapłacić, jednak produkty marki Excellent są stosunkowo bardzo tanie. Nie podważa to oczywiście ich jakości, zwłaszcza że do produkcji każdej części asortymentu pracownicy firmy podchodzą z ogromną indywidualnością. W katalogu Excellent można znaleźć wszystko, co może przydać się w nowej, lub remontowanej łazience: wanny, brodziki, kabiny prysznicowe, wszelkiego rodzaju armaturę, grzejniki i wiele innych, równie ważnych produktów. Nie można pominąć tego, że firma prowadzi tzw. kwartalnik promocyjny. Co trzy miesiące klienci mają dostęp do katalogu wypełnionego po brzegi produktami łazienkowymi przecenionymi o setki, a nawet tysiące złotych. Remontowanie łazienki w okresie promocyjnym firmy Excellent to prawdziwa okazja, pozwalająca zaoszczędzić małą fortunę. Mało który producent oferuje klientom tak częste i tak duże promocje na swoje produkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *