MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu
Porady

Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu – o czym trzeba wiedzieć?

Wynajem magazynów samoobsługowych jest usługą, która stanowi obecnie bardzo ważną część rynku magazynowego w Polsce. We Wrocławiu wzbudza ona ogromne zainteresowanie nie tylko ze strony firm, ale i osób prywatnych poszukujących miejsca, gdzie można bezpiecznie przechowywać różne rzeczy.

Wynajem magazynu samoobsługowego we Wrocławiu – kiedy warto?

Na wynajęcie mini przechowalni warto zdecydować się w wielu przypadkach. We  Wrocławiu magazyny samoobsługowe są wynajmowane na czas przeprowadzki, remontu czy dłuższego wyjazdu. Takie rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę zawsze wtedy, kiedy w rachubę wchodzi przechowanie dobytku, na który brakuje miejsca w mieszkaniu lub biurze. Dzięki magazynom samoobsługowym nie trzeba pozbywać się niektórych przedmiotów. Klienci indywidualni trzymają w boksach głównie pamiątki rodzinne, sprzęt sportowy i turystyczny, książki oraz odzież. Z kolei dla przedsiębiorców mini przechowalnia służy do przechowywania m.in. firmowej dokumentacji oraz towarów wystawionych na sprzedaż w sklepie internetowym.

Jak wynająć magazyn samoobsługowy we Wrocławiu?

Chcąc wynająć we Wrocławiu magazyn samoobsługowy, należy na dobry początek porównać oferty różnych usługodawców pod kątem ceny oraz zawartości. Bardzo ważna w tym kontekście jest dostępność konkretnych powierzchni. W Kangu Self Storage wszelakie formalności związane z najmem można załatwić nie tylko osobiście w biurze obsługi klienta, ale także za pośrednictwem internetu. Oczywiście obowiązkowe jest zapoznanie się z warunkami najmu. Szczególną uwagę należy zwrócić na zapisy w regulaminie dotyczące m.in. przedmiotów, których w magazynach przechowywać nie wolno, a także do minimalnego okresu najmu, okresu wypowiedzenia oraz terminów wpłat i wysokości opłat. We Wrocławiu za wynajęcie mini przechowalni o powierzchni 1 m kw. trzeba średnio zapłacić ok. 100 zł netto za miesiąc, co nie jest kwotą nadwyrężającą budżet domowy lub firmowy. Umowa jest zwykle zawierana na czas nieokreślony z opcją wypowiedzenia jej w dowolnym momencie przez każdą ze stron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.