MagBud.com.pl

Dom, Budownictwo, Dekoracje

Dom

Pachnący dom – świece zapachowe

W widoku ognia jest coś, co nas pociąga. Lubimy wpatrywać się w ognisko, czy tlący się płomień. Dlatego też lubimy świece, w tym świece zapachowe.

Świece zapachowe – zalety

Ożywiają pomieszczenie, ale też wydzielają przyjemny zapach. Jaki? To już zależy tylko od nas, bowiem liczba dostępnych zapachów świec zapachowych jest niemal niewyczerpana, tak jak pomysłowość producentów. Najbardziej popularne są chyba świece zapachowe o zapachach dobrze nam znanych, taki jak las, wanilia, kawa, lawenda. Danej woni świecy zapachowej towarzyszy zwykle kolor, który dodatkowo przywodzi na myśl dany zapach, co wzmacnia efekt.

Zapachy świec

I tak, świece zapachowe o zapachu wanilii są zwykle żółte i kremowe, leśne oczywiście zielone, a te pachnące lawendą – różowofioletowe, lub jak kto woli: lawendowe. Świeca zapachowa szybko wypełnia pomieszczenie przyjemnym aromatem. Można mieć zawsze w zanadrzu kilka świec zapachowych, tak aby móc dobrać odpowiedni, idealny zapach do aktualnej okazji i nastroju w danym momencie. Różne zapachy sprawdzają się w różnych sytuacjach.

www.lazienka-delux.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *